W jaki sposób wybrać perfumy o ponadczasowym zapachu?

Data dodania:
Kategoria: Moda i uroda
Ocena
0.00

Oryginalne perfumy powstają poprzez zmieszanie zapachów damskich, jak i męskich. W przypadku kobiety są to delikatne, kwiatowe lub cytrusowe zapachy, a w przypadku mężczyzny silne, jak drzewo herbaciane czy zioła. Każda osoba ma ulubione perfumy, które nosi ze sobą w torebce albo w saszetce. Co zrobić, jednak kiedy naszego ulubionego zapachu nie ma w sklepie? My podpowiadamy, w jaki sposób dobierać perfumy?

Podkreślenie swojej osobowości przez wybór odpowiednich perfum 

Pomimo tego, że damskich perfum w sklepach jest niesłychanie dużo, kobiety zwykle wiedzą, jaki zapach jest ich ukochanym oraz podkreślającym osobowość. Nie muszą spędzać wiele czasu, aby odnaleźć go na półce w drogeriach z kosmetykami. Z kolei panie szukające czegoś nowego bądź na prezent, będą musiały poświęcić więcej czasu na poszukiwania w sklepie. Najlepiej sprawdzić i powąchać parę rodzajów perfum, ale nie wszystkie na raz. Po paru próbach warto postawić na zapach ziarenek kawy, który pozwala oczyścić węch. Takie ziarenka najczęściej znajdują się w drogeriach do dyspozycji klientów, na półce obok perfum. Dobrym rozwiązaniem jest także poproszenie ekspedientki o próbki perfum, które nas interesują.

Które nuty zapachowe są uwielbiane przez kobiety? 

Panie wybierające perfumy zwracają dodatkowo uwagę na opakowanie oraz kształt flakonika. Oprócz tego pragną zaakcentować swoją indywidualność, więc z określonym zapachem muszą czuć się odpowiednio. Kobiety najchętniej stawiają na mieszanki owocowo-kwiatowe. Zdecydowana, silna i pewna siebie dama nabędzie z kolei mocny i wyrazisty zapach. Natomiast delikatna oraz wrażliwa użyje subtelnych i delikatnych perfum.

Perfumy dla niej i dla niego jako pomysł na prezent 

Chcesz zrobić prezent swojej mamie czy siostrze? Wspaniałym podarunkiem będą perfumy. Wiadomo, że każda kobieta uwielbia otulać się swoim zapachem, który dawno temu upatrzyła. Każda też chętnie dostawałaby perfumy w prezencie codziennie. Zaraz po biżuterii i bukiecie kwiatów, pachnidła są ulubioną formą prezentu kobiet. Co zrobić, jeżeli podarunek ma być dla osoby, którą słabiej znamy? Dać jej kartę podarunkową, aby mogła wybrać swój zapach!

Tagi
Oceń Artykuł
Komentarze
Wszystkich: 0

Brak komentarzy

Napisz Komentarz
Artykuły z tej kategorii